KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9199040
nr 919 9040
Tusch
2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, 1968, kvinna & tjurfäktare, motivet: 20 x 14
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:39:49
15/10 13:23:37
100 kr
20/10 18:34:49